АКЦИИ ЮНАЙС 10 2019 июль-август — РЕГИСТРИРУЙТЕСЬ и ПОЛУЧАЙТЕ 425 СУПЕРЦЕН на ПРОДУКЦИЮ!

Поделитесь этими АКЦИЯМИ ЮНАЙС с друзьями и они будут Вам благодарны:

[uptolike]

Спешите преобрести по Супер ЦЕНАМ продукты Юнайс с 15.07.2019 по 05.08.2019

ДЕЙСТВУЮЩИЕ АКЦИИ ЮНАЙС 10 2019 — СУПЕРЦЕНЫ! для НОВИЧКОВ и КОНСУЛЬТАНТОВ 

[ngg src=”galleries” ids=”94″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_width=”575″ thumbnail_height=”324″ images_per_page=”12″ number_of_columns=”2″ template=”default”]

Докладніше про Акціїї ЮНАЙС 10 2019

Якщо говорити про акції цього каталогу, то я зупиняюсь на таких.

Вся наша серія Soncezalezhna у 10 каталозі лише за 369 гривень. У цю серію входять, нагадаю, жіноча парфумована вода – 50 мілілітрів, це лосьйон для тіла – 250 мілілітрів та гель для душу – 400 мілілітрів.

Я завжди кажу, що купувати серіями дуже класно, тому що ти маєш і парфумовану водичку, і гель для душу, і лосьйон з одним ароматом, зі схожими формулами. І це класно, коли я і догляд, і аромат з однаковим ароматом. Аромат з однаковим ароматом, але так воно і є. Парфуми з однаковим ароматом. Тому тут скористайтеся цією пропозицією обов’язково. 369 гривень за зірковий набір від Наталки Карпи та Unice.

І, якщо продовжити тему ароматів, то будь-які 2 аромати ForLife лише по 369 гривень у 10 каталозі. Обирайте будь-які 2 із 4, і така приємна акційна ціна чекає на вас.

Також цікава пропозиція на продукцію Flormar та пештемаль. Я нагадаю, хто не знає, що таке пештемаль – це не просто те, чим ми витираємося у ванній, це не рушник.

Пештемаль – це такий турецький шаль, рушник, у нас нема такого слова, який використовується у турецькому хамамі.

І чим цікавий Пештемаль?

  • По-перше, він легкий, він легший за наш звичайний рушник. Тому, навіть якщо ви збираєтесь у нас в Україні в сауну, ви можете взяти його з собою. Вже протестовано. І це дуже класно, тому що він легкий. Він займає менше місця і набагато менше важить. Якщо ви берете із собою сумку, де є якісь тапочки, рушник, якась їжа, він не займе багато місця, не додасть додаткової ваги до цього.
  • По-друге, що дуже також класно у цьому пештемалі – він дуже швидко поглинає вологу. Не потрібно дуже витиратися. Ним укриваєшся – і одразу уся волога у тебе дуже м’яко поглинається.

І саме такий справжній турецький пештемаль ви можете отримати у 10 каталозі лише за 49 гривень при покупці 5 продуктів зі сторінок 55-107, а це продукти Flormar.

І тут ви бачите як бальзамчики чи блиски для губ, як кремчик для рук, якісь тональні засоби. Будь-що. Є у цій акції.

Акції ЮНАЙС 10 2019 — 3 одиниці серії за ціною 2

Також вигідна арифметика на нашу омолоджуючу серію Unice. Це 3 одиниці серії за ціною 2. А тут денний та нічний креми та крем для шкіри навколо очей та зони декольте. Обов’язково користуйтесь цією пропозицією, тому що 3 за ціною 2 – це завжди приємно.

Також така ж вигідна арифметика на наш універсальний засіб Zetoll. Також 1+1=3.

Нагадаю, що це дійсно універсальний засіб для усього. Він може застосовуватися як не те щоб у медицині, але при таких, наприклад, обробка якихось ранок чи поверхонь у приміщеннях, де є хворі та діти. Він навіть може використовуватися при пранні постільної білизни.

Це такий антисептик та дезинфектор, але який можна використовувати як на шкірі, так і на підлозі, так і при пранні, будь-де. Маючи одну таку бутилочку, ви можете доглядати як за своїм домом, так і за собою. І я хочу звернути увагу, що у нас оновлений дизайн цього унікального засобу-антисептика. Тому хтось із вас отримає ще у старому дизайні, хтось у новому, але при цьому, звичайно, об’єм залишається таким самим.

У нас дуже ВЕЛИКА акція на усі шампуні ЮНАЙС!

Ви знаєте, ми спеціально зібрали усі шампуні разом. Тому що ми хотіли показати вам, як у нас їх багато, і який неймовірний вибір шампунів у каталозі Unice 10 2019.

Ви дійсно тут знайдете шампуні на будь-який смак, для будь-якого волосся, з будь-яким ароматом, за будь-якою ціною.

Якщо ви не можете підібрати собі шампунь у каталозі Unice, як на мене, це означає, що ви взагалі не можете підібрати собі шампунь. Тому що такого вибору, такого асортименту немає ніде. І ми зробили для вас особливу акцію.

Ви можете отримати шампуні за блискучими цінами, купуючи від 2 продуктів. І це шампуні зі сторінок 194-214.

Summer Megasale UNICE 2019!

І також вас чекає Summer Megasale – Літній megasale, мегарозпродаж, супер-мега гарячий розпродаж, де ви можете знайти усе: від помади Unice до вітамінів, до крему для депіляції, сонцезахисних засобів, парфумів. Усе, що нам потрібно цього літа.

Акція ЮНАЙС 10 2019 — мила-макарончики THALIA

І, як я вже казала, хочу повторитись, тому що ця акція є на зворотній стороні нашого каталогу. А значить, що на неї будуть звертати увагу і будуть купувати. Це наші милка-макарончики, новинки.

І новинку – набір із 2 милок-макарончиків ви можете придбати лише за 39 гривень при покупці з каталогу на 200 гривень. Такі новинки, такі акції. І нагадаю: 425 суперцін чекають нас у 10 каталозі.

Чтобы участвовать в Акциях выберите по этой ссылке из каталога ЮНАЙС 10 2019 коды товаров, зарегистрируйтесь с помощью Формы ниже и создайте заказ в личном кабинете ЮНАЙС

Если у вас возникают трудности с онлайн регистрацией, вы можете зарегистрироваться в телефонном режиме по этим номерам  099 604 40 69  096 930 97 37  063-290-32-52

Форма регистрации UNICE, чтобы войти в свой кабинет для покупок (это быстро и бесплатно)*

(*ссылка в кабинет придёт вам в письме на вашу электронную почту)

ВЫБЕРИТЕ ИЗ КАТАЛОГА КОДЫ ТОВАРА, ЗАПОЛНИТЕ ЭТУ ФОРМУ И СДЕЛАЙТЕ ЗАКАЗ СО СКИДКОЙ ДО 33%

Ваши личные данные надежно защищены и не подлежат разглашению.