Як позбутися слабкого імунітету з дієтичною добавкою Імуностім Юнайс?

Імуностім Юнайс

Поделитесь этой статьёй с друзьями в соцсетях:

[uptolike]

Це найактуальніше питання в період епідемії сезонних вірусів. То як зрозуміти, що з імунітетом не все добре читайте у цій статті про Імуностім ЮНАЙС. До речі, новий каталог ЮНАЙС дивіться тут.

Коли імунітет просить про допомогу?

Якщо Ваш рік не проходить без частих застуд (більше 4 разів на рік), якщо регулярна втома та слабкість, супроводжують Вас, досить таки, тривалий час, а нежить і перепади температури стали невід’ємною частиною вашого життя настав час діяти, тому що Ваш імунітет просить про допомогу. Не варто так само забувати про хронічні хвороби, які явно не покращують стан імунітету, тонзиліт, гайморит, і хто б міг уявити, навіть карієс. Будь-яке хронічне захворювання порушує працездатність того чи іншого органу, а це в свою чергу, негативно впливає на стан нашого імунітету.

Порушення розпорядку сну, стреси, активний прийом антибіотиків та інших сильних лікарських засобів, повільно, але впевнено знищують Ваш імунітет. Імуностім Юнайс був створений, щоб зміцнити Вашу імунну систему. Комплексна дія декількох природних складових підвищує його ефективність і допомагає відновити життєвий тонус організму в цілому. 

Що входить в склад Імуностім ЮНАЙС?

Ехінацея Пурпурова багата на полісахариди і фітостерини, які мають сильну неспецифічну стимулюючу дію на імунну систему. Вони стимулюють імунні клітини, сприяють очищенню організму від бактерій і відновленню клітин. Корені ехінацеї містять речовини, головним чином полісахарид ехінацін, які допомагають загоєнню ран, пригнічуючи запальний фермент, і сексвітерпенові ефіри, що мають імуностимулюючу дію. Ехінацея в даний час вважається найважливішою травою, що впливає на імунітет. Доведено її істотний вплив на підвищення активності макрофагів і посилення фагоцитозу, а також міграцію лейкоцитів у вогнище запалення. 

Екстракт Елеутерококу чинить стимулюючий вплив на центральну нервову систему, підвищує розумову і фізичну працездатність, стимулює серцево-судинну систему. Вітамін С є одним з найсильніших антиоксидантів, відомих науці. Вітамін С зв’язує вільні радикали, запобігаючи їх руйнівній дії на тканини організму. В організмі людини цей вітамін регулює згортання крові та рівень ліпідів у крові, формування кісткової й сполучної тканини (колагену), утворення стероїдних гормонів, регулює вуглеводний обмін, зменшує дію алергенів. Вітамін С стимулює імунну систему, а також вироблення інтерферону, що перешкоджає розмноженню вірусів. 

Екстракт Виноградних Зерен містить унікальні біологічно активні компоненти, найважливішими з яких є поліфенольні з’єднання, у тому числі біофлавоноїди, вітамін Р, ненасичені жирні кислоти, вітамін Е, С. Цей склад зміцнює стінки кровоносних судин і капілярів, регулює їх проникність, сприяє накопиченню і кращому використанню аскорбінової кислоти, перешкоджає підвищенню рівня холестерину в крові, покращує кровопостачання серця і головного мозку,знижує артеріальний тиск.

Поліфенольні з’єднання винограду проявляють протиішемічну та антисклеротичну дії і застосовуються з лікувально-профілактичною метою для «захисту» від хвороб століття (ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, атеросклероз). Екстракт виноградних зерен має значну очищаючу дію – стимулює перистальтику кишківника, виводить з організму токсини, алергени і радіонуклеїди. Має помірну сечогінну дію. Активізуючи білковий, вуглеводний, жировий обміни, зменшує всмоктування жирів у кишківнику і сприяє стабілізації ваги. Підвищує імунітет. Має антиоксидантну активність, захищаючи організм людини від передчасного старіння, пов’язаного з руйнуванням клітин під впливом вільних радикалів. 

Екстракт Червоного Вина містить найактивніші з відомих антиоксидантів, що володіють широким спектром вираженої біологічної активності. Субстанції, отримані з винограду і червоного вина, містять близько 600 біологічно активних речовин і належать до найбільш ефективних оздоровчих продуктів. Доведено, що в регіонах, зайнятих виноробством, тривалість життя значно вище. Екстракт Червоного Вина сприятливо впливає на серцево-судинну систему, зміцнює судини і капіляри, має антисклеротичну дію, знижує рівень холестерину, уповільнює старіння, зміцнює імунну систему, покращує стан сітківки ока. 

Рекомендації щодо застосування Імуностім ЮНАЙС

Імуностім Юнайс може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем, як джерело біологічно активних речовин, для створення оптимальних дієтологічних умов, що сприяють загальному зміцненню організму. 

Спосіб вживання та дози: по 1 пігулці 2-3 рази на день після їжі. За відсутністю інших рекомендацій, тривалість вживання – 30 днів. 

Протипоказання: особиста чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації у жінок, діти до 12 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. 

Форма випуску: пігулки 0,5 г, 60 пігулок в упаковці. 

Склад на 1 пігулку: екстракт Елеутерококу – 50 мг, екстракт Виноградних Зерен – 50 мг, екстракт Червоного Вина – 50мг, вітамін С – 40 мг, екстракт Ехінацеї Пурпурової – 25 мг, допоміжні речовини – мікрокристалічна целюлоза, кальцій стеарат, лактоза. 

Умови зберігання: зберігати в сухому місці при температурі від +5°С до + 20°С та відносній вологості повітря не більше 85%. 

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення. ТУ У 15.8-32897121-001:2004. Не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Без ГМО.

Цей товар «Укрепление иммунитет» Body&Soul ЮНАЙС Вы можете приобрести уже со скидкой и с подарками прямо сейчас! Вам достаточно только зарегистрироваться в Юнайс и сказать ваш адрес доставки. 

Или звоните ПРЯМО СЕЙЧАС на любой номер телефона и я с радостью отвечу на все ваши вопросы 099 604 40 69 096 930 97 37 063 290 32 52.

С уважением Топ-Партнёр компании Фармаси Бойко Любовь

1 Comment

  1. Luba_Eko_2017:

    Узнайте как приобрести продукцию UNICE со скидкой от 20% до 33%? ❶ 099 604-40-69 ❷ 096-930-97-37 ❸ 063-290-32-52 Любовь Бойко (Ваш Консультант)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *